اخبار

چگونه بیکن به فروش بیشتر کمک می کند؟

2 سال پیش

◄ چگونه بیکن به فروش بیشتر کمک می کند؟

از آنجایی که در مقالات دیگر درباره اصل کار بیکن ها توضیحات داده ایم، در اینجا می‌خواهیم به سراغ اصل مطلب برویم و بگوییم چرا بیکن جذب مشتری را افزایش می‌دهد؟

 

1. تعامل با مشتری

بیکن میتواند پیام ها را برای هر مشتری خصوصی سازی کند. آن ها به ما کمک می‌کنند تا عادات خرید کردن مشتری هایمان را درک کنیم. اطلاعات را از هرگوشه ای به دست می‌آورند و به خریداران کمک می کنند تا تصمیم بگیرند.

مثلاً فرض کنید یکی از خریداران به تازگی خانه ای خریده و آن را بر روی توییتر به اشتراک گذاشته، پس شاید مبلمان جدید نیز نیاز داشته باشد، بیکن این اطلاعات را پردازش کرده و به این مشتری پیشنهاد خرید لوازم خانه و مبلمان می‌دهد!

 

2. بازخورد

برای یک تاجر موفق، بازخورد یک منبع عالی برای ساخت امکانات بهتر است. امکان ندارد بتوانید از همه مشتریان خود نظرسنجی کنید. اما اگر بیکن داشته باشید و در مواضع استراتژیک نصب شده باشند، می‌توانند در هنگام خروج مشتری بازخورد کارهای او را به شما بدهند. همچنین بیکن ها می‌توانند در هنگام فراغت خریداران و مشتریان برای آنها درخواست بازخورد را بفرستند و شانس شما را برای داشتن بازخورد بیشتر کنند.

به کمک این بازخوردها میتوانید پیشنهادات ویژه برای هر مشتری شکل دهید و آنها را به تجارت خود بچسبانید.

 

3. مشاور بازاریابی

با کمک نرم افزارهای متصل به بیکن ها، می‌توانید تعامل در خرید به وجود بیاورید و آن را برای مشتریان جالب تر کنید. یکی از مثال های تازه آن Nivia، دستبندهای ویژه ای درون فروشگاه ها قرار داده تا والدین به دست کودکان خود ببندند و با خیال راحت در هنگام خرید کردن از موقعیت آن ها خبر داشته باشند.

 

4. فروشنده مجازی

بیکن داشتن فقط به معنی رضایت بیشتر مشتری ها نیست، بیکن برای شما پول ذخیره می‌کند. دیگر وابسته به مهارت های یک فروشنده که باید مانند سایه همیشه دنبال مشتریان خود باشد نخواهید بود. بماند که فروشندگان در اکثر مواقع با نزدیک شدن بیش از حد به مشتری باعث ناراحتی او می‌شوند.

برنامه های بیکن ها می‌توانند با نزدیک شدن موبایل مشتری به هر آیتم، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند و این به این معنی است که می‌توان موارد مشابه را مقایسه کرد.

 

5. مشتریان خود را به کاربران برنامه های موبایل تبدیل کنید

با به وجود آمدن دنیای شگفت انگیز بیکن ها و موبایل ها، فرصت های بی نظیری منتظر ماست که مشتریانمان را به استفاده از اپلیکیشن تشویق کنیم. با استفاده از این اپلیکیشن ها و پیام ها و پیشنهادات خصوصی سازی شده، مطمئناً مدت بیشتری را در کنار ما خواهند ماند. شاید روزی آن ها بدون قصد خرید و فقط برای یادگیری در مورد کالاها و خدمات جدید به ما سر بزنند و با در نظر داشتن اطلاعات آن ها به یادشان بیاوریم که چه چیزهایی نیاز دارند.

 

◄ جمع بندی:

بیکن راهی بی عیب و نقص برای جذب مشتری مورد نظر ماست. کسی که اپلیکیشن شما را طراحی می‌کند باید در مورد مشتری های مورد نظر شما و رقبای شما مطالعه کند. پس از کامل شدن تحقیق و گسترش، بازی کد نویسی و جادوی بلوتوث می‌دانند چه طور کارها را انجام دهند!

 

 

 

منبع: Customer Think