اخبار

آزمایش بیکن در سینماهای Odeon، پیش نمایش های جذاب تر!

2 سال پیش

◄ آزمایش بیکن در سینماهای Odeon، پیش نمایش های جذاب تر!

آخرین خبر بیکن های اپل را که ورق بزنیم، به سینماهای Odeon انگلستان می‌رسیم. این سینما قصد دارد که استفاده از موبایل را در محلی که استفاده از موبایل اصولاً ممنوع است، رواج دهد. بیکن ها، برای بهبود تجربه تماشاگران در سینما ها به کار گرفته خواهند شد تا خاطره بهتری در ذهن تماشاگران بماند.

به گزارش یکی از مقاله های Marketing Week، Odeon ایده های متنوعی برای استفاده از بیکن در سینماهای خود تدارک دیده است. یکی از جالب ترین ایده های آن، اسکن کردن پوستر های سینمایی بر روی دیوار هاست. با نزدیک شدن به پوستر و اسکن کردن آن، پیش نمایش آن به نمایش در می‌آید و زمان نمایش آن توضیح داده می‌شود.

در حال حاضر، این شرکت قصد دارد تا از بیکن ها برای استفاده در پیش نمایش و برنامه های پس از نمایش استفاده کند. گرچه، به گفته سخنگوی آن Andrew Edge، این امکان هم هست که از بیکن ها در درون سینما هم استفاده شود، اما جزئیات آن اعلام نشده است.

 

 

در حال حاضر Odean تمرکز کار خود را بر روی تهیه تبدیل پیش نمایش به یکی از قسمت های تاثیر گذار و مهم سینما رفتن، با کمک بیکن ها قرار داده است. جدا از امکان اسکن پوستر ها که در بالا به آن پرداخته شد، این اپلیکیشن برای مشتریان اخبار و آمار تخفیف های بلیط فیلم های برگزیده را نیز گزارش می‌کند و منوی تنقلات و خوراکی را به رویشان باز خواهد کرد.

سینما های Odeon که در سال 1930 کار خود را شروع کردند، بنای کارشان استفاده از به روزترین تکنولوژی برای طرفداران سینما بود. تکنولوژی 1930 کجا امروز کجا، اما این کمپانی به آرمان خود وفادار مانده و می‌خواهد از بیکن ها در سینما های خود استفاده کند. این سینما برنامه های هواداری و وفاداری زیادی تدارک دیده که احتمالاً در قالب بیکن خود را نشان خواهند داد.

 

 

منبع: Pfhub