اخبار

فروش خود را با گوشی‌های هوشمند چند برابر کنید

1 سال پیش

تکنولوژی، جهان را سریعتر از آنچه که تصور می‌کنید تغییر میدهد.

یکی‌ از این تکنولوژی‌ها که باعث تحول در تبلیغات دنیا شده است Proximity Marketing است.

 Proximity Marketingیا بازاریابی مجاورتی به معنی‌ ارسال محتوای تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی مخصوص به هر مکان (مانند فروشگاه ها، کسب کارهای کوچک، مکان‌های توریستی، موزه‌ها، سالن هاى بزرگ، هتل‌ها و ...) به کمک بلوتوث یا وای‌فای و یا لوکیشن بر روی گوشی‌های هوشمند افرادی که در مجاورت آن مکان خاص قرار دارند است.

این نوع بازاریابی به فروش بیشتر در هر زمینه کاری کمک می‌کند به گونه‌ای که در سال ۲۰۱۶، %۴۲ کسب کارها در کشور‌های اروپایی و آمریکایی‌ از نوعی بازار یابی‌ مجاورتی استفاده می‌کردند. بعلاوه، با نظر سنجی از ۱۷۰۰ مدیر اجرایی کسب کارها این نتیجه بدست آمد که آنها هم قصد دارند تا سال ۲۰۲۱ از بازاریابی مجاورتی برای بیزینس خود استفاده کنند.

حال می‌خواهیم بدانیم که چگونه میتوانیم برای اطلاع رسانی به مخاطبان خود از بازاریابی مجاورتی استفاده کنیم؟

این فناوری بوسیله سنسورها با دستگاه‌های تلفن همراه ارتباط برقرار می‌کنند. این سنسورها، هر دستگاه هوشمندی را که تا فاصله ۵۰۰ متری از آن قرار دارد را شناسایی می‌کند و بنرهایی را برای آنها ارسال می‌کند. این بنرها شامل پیام های متنی، تصویری، ویدئو‌های کوتاه و ... است.

با این روش شما قادر هستین مخاطبان خود را برای دریافت این پیام‌ها انتخاب کنید! برای مثال تعیین کنید که این پیام ها برای چه جنسیتی ارسال شود، محدودیت سنی‌ آنها چگونه باشد، محل سکونت و... علاوه بر این ویژگی‌‌ها با پنل کاربری که در اختیار شما قرار می‌گیرد این اطمینان حاصل می‌شود که این اعلان‌ها به دست مخاطبان مورد هدف شما رسیده است یا خیر، چند نفر پیام شما را مشاهده کرده‌اند و...! 

به طور مثال فروشگاه‌های خورده فروشی با نصب یکی‌ از این سنسور‌ها در فروشگاه خود می‌توانند اعلان‌هایی‌ که شامل اجناس جدید، تخفیف‌ها و پیشنهاد‌های ویژه خود هستند را در لحظه برای افرادی که از نزدیکی‌ مغازه‌شان عبور می‌کنند ارسال کنند. این‌ها راه‌هایی‌ عالی‌ برای ایجاد انگیزه در افراد برای خرید کردن از فروشگاه شما هستند.

در حال حاضر شرکت ارتباط آفرینان هوشمند هیراد (بی‌دینگ) امکان این را دارد که در زمینه تبلیغات proximity marketing  در ایران اولین باشد و این سنسور ها را در اختیار صاحبان هر نوع کسب کاری قرار دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۳۰۲۹۸۰۳ تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.