اخبار

معرفی بی‌دینگ، خدمات و محصولات

1 سال پیش

بین دنیای دیجیتال و واقعیت مرز باریکی وجود دارد. ما بر روی این مرز، ارتباطی بهینه و کاربردی ما بین این دو دنیا برقرار خواهیم کرد.

 

◄کار BDING چیست؟

ما در BDING  تولید کننده و ارائه دهنده راه‌حل هایی تکنولوژی محور هستیم که بر اساس آن‌ها افراد عادی و کسب‌ وکارها بتوانند بین دنیای مجازی و واقعیت ارتباطی کاربردی برقرار نمایند. این راه‌حل‌های کاربردی حول 3 محور اصلی خواهند بود:

  1. رفاه فردی
  2. توسعه کسب و کار
  3. تراکنش‌های مالی

فعالیت BDING  در هریک از این 3 محور، دارای یک تفاوت اساسی با سایر فعالیت‌های موجود است؛ ما راه‌حل‌های موجود را ارتقاء نمی‌دهیم. بلکه نسل جدیدی از راه‌حل‌ها را ارائه می‌دهیم.

 

◄فعالیت حال حاضر BDING  :

ما در حال حاضر بر پایه‌ی 3 تکنولوژی فراگیر، راه‌حل‌های خود را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

  1.  BDING PLAYدکمه‌های هوشمندی هستند که با استفاده از امواج رادیویی به تلفن‌‌ها و پردازشگرهای هوشمند متصل شده و انجام گستره‌ی عظیمی از فعالیت‌ها را برای افراد آسان می‌کنند. این دکمه‌ها که قابل حمل و اتصال به هر مکانی هستند، می‌توانند با استفاده از SDK های مربوطه به هر اپلیکیشنی متصل شوند و بی‌نهایت عملکرد را امکان پذیر نمایند. انسان‌ها قادر خواهند بود با استفاده از این دکمه‌ها، پاسخ گویی به تلفن همراه، ایجاد تماس Fake، قطع کردن Alarm، سفارش غذا، سفارش تاکسی، خاموش و روشن کردن لامپ، تلویزیون و یا هرکار دیگری که از طریق پردازنده‌های هوشمند امکان پذیر است را تنها با فشار دادن این دکمه‌ها به انجام رسانند.

واضح است که چنین امکانی هم برای رفاه افراد عادی و هم برای کسب‌وکارها راه حل‌های بیشماری برای دست‌یابی به اهدافشان ایجاد می‌کند.

 

 .2   BDING POINT یک تکنولوژی با بهره‌گیری از امواج بلوتوث است که این امواج توسط تراشه‌های فرکانس پایین موجود در تلفن‌های همراه      هوشمند، قابل دریافت می‌باشد.

با قرار دادن قطعه سخت‌افزاری BDING POINT در یک موقعیت جغرافیایی مشخص و طراحی یک اپلیکیشن هماهنگ با آن، می‌توان هرگونه اطلاعات و اختیاراتی را از طریق تلفن همراه در دسترس صاحبان تلفن‌های همراهی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند و در آن محدوده جغرافیایی هستند، قرار داد. این  انتقال اطلاعات می‌تواند به صورت نوتیفیکیشن و همچنین عملکردهایی در اپلیکیشن طراحی شده باشد.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن‌های موجود نیز با استفاده از SDK های مربوطه، می‌توانند از امتیازات این تکنولوژی بهره‌مند شوند.

بر این اساس، با ایجاد یک سیستم هماهنگ و یکپارچه سخت‌افزاری-نرم‌افزاری و استفاده از این تکنولوژی کسب و کارهای می‌توانند با راهکار و رویکردی کاملا متفاوت و بسیار هدفمندتر، با کاربران و مخاطبان مورد نظر ارتباط برقرار کنند.

 

 .3   BDING PAY تکنولوژی است که شیوه تراکنش مالی را تغییر خواهد داد. با استفاده از این تکنولوژی دیگر نیازی به وجود کارت‌بانکی و دستگاه‌های کارت‌خوان هنگام خرید و فروش کالا، محصول و مراودات مالی، نیست. و تراکنشات مالی به صورت hands free payment صورت خواهد گرفت.

 

◄آینده BDING  چه خواهد بود؟

ما در راستای هدف خود همچنان راه‌حل‌هایی ایجاد خواهیم کرد که نسل جدیدی از ارتباط کاربردی بین دنیای مجازی و واقعیت باشند. در همین راستا تا آینده‌ای نزدیک اتفاق بسیار نوینی را رقم خواهیم زد:

روز به روز گسترش کسب و کارها در فضای دیجیتال سرعت بیشتری می‌گیرد. و بُعد عظیمی از تبادلات مابین کسب و کارها و مشتریان از طریق دنیای دیجیتال صورت می‌پذیرد. در همین راستا در حال حاضر افراد جامعه بسیاری از فعالیت‌های خود را در تلفن‌های هوشمند خود انجام می‌دهند. اما برای بسیاری از عملکردهای خود نیازمند نصب اپلیکیشن‌های مربوطه هستند. کسب‌وکارها دائماً در حال گسترش هستند، اما حجم تلفن همراه مقدار ثابتی است. در نتیجه کاربران چاره‌ای جز این نخواهند داشت که تنها از بخشی از اپلیکیشن‌های مورد نظر خود استفاده کنند. با توجه به سرعت رشد اپلیکیشن‌ها کاربردی، حتی ارتقا تلفن همراه و برخورداری از حجم بالاتر نیز جوابگوی کاربران نخواهد بود.

اتفاق ساده‌ اما مهمی در حال رخ دادن است؛ به علت فضای کم تلفن‌های همراه، هم کسب‌وکارها ضرر خواهند کرد هم کاربران. ما در آینده‌ای بسیار نزدیک، این وضعیت را تغییر خواهیم داد. ما کاری خواهیم کرد که کاربران بدون نیاز به نصب اپلیکیشن با قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی کسب و کارها، بتوانند اپلیکیشن مربوط به کسب‌وکارها را باز کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

ما در آینده ارتباط واقعیت و دنیای دیجیتال را با کمترین محدودیت سخت افزاری، امکان‌پذیر خواهیم کرد.